Tendenzer.no

Om Tendenzer

Tendenzer AS er et import og markedsføringsfirma. Vi importerer og markedsfører internasjonale merkevarer av høyeste kvalitet. Produktene er tilgjengelige gjennom et landsdekkende nettverk av de dyktigste faghandlerne.

Vårt sponsorprogram er omfattende. Vi ønsker å støtte utøvere som er spydspisser i sine idretter - og samtidig gi vårt bidrag til at ungdommen får de forbildene de trenger for å engasjere seg i idrett.

Vi er en langsiktig aktør som jobber tett med våre forhandlere og leverandører. Som en markedsorientert serviceorganisasjon gjør vi alltid vårt ytterste for å levere etterspurte produkt til riktig tid.

Ansatte

  • Lars Olav Kronstad
    Daglig leder
    Telefon: +47 67 81 81 30
    lars@tendenzer.no
  • Erlend W. Dannatt
    Salg/Markedsføring Marker, Dalbello, Völkl
    Mobil: 41 61 93 35
    erlend@tendenzer.no
  • Line Therese Vikene
    O'Neill
    Mobil: 92 86 42 36
    line@tendenzer.no
  • Marius Feen
    Sail Racing, Dolomite
    Mobil: 92 03 62 38
    marius@tendenzer.no
  • Magnus Paulsen
    Völkl, Marker, Dalbello, Dolomite
    Mobil: 41 46 77 02
    magnus@tendenzer.no
  • Lillan Harrison
    Innesalg/kundeservice Marker, Dalbello, Völkl, Dolomite
    Telefon: 48 31 35 31
    lillan@tendenzer.no
  • Ellen B. Lundberg
    Innesalg/kundeservice O`Neill, Sail Racing, Dolomite
    Telefon: 48 31 35 32
    ellen@tendenzer.no
  • Per Lønning
    Telefon: 67 81 81 30
  • Helene Øynebråten
    Stilling: Mitchi Sportswear og O`Neill
    Telefon: 478 62 410
    helene@tendenzer.no
  • Rahwa Elisabeth Habte
    Stilling: IT- og salgs medarbeider
    Telefon: +47 48 31 35 30
    rahwa@tendenzer.no
  • Espen Theodorsen
    Selger Völkl Marker Dalbello
    Telefon: +414 00 454
    espen@tendenzer.no

Kontakt

Tendenzer AS

O.H. Bangsvei 51, 1363 Høvik
Telefon 67 81 81 30

tendenzer-kart